KLIENDITUGI: +372-5101-139
KLIENDITUGI: +372-5101-139

QM nordic on turvaline ostukoht, 100% naturaalsed tooted ja rahulolevad kliendid.

 / MEIST /  

Meie ettevõte tegutseb juba aastast 2004. Alats 2017 aastast on meil au tuua maale ja müüa QM Sports Care tooteid. 

QM Sports Care on Belgia ettevõte, mis pakub sportlastele maailmatasemel keha ja vaimu hooldusvahendeid. QM Sports Care soov on olla iga tootega teistest parem nii mõju kui ka koostise poolest. Olla sportlastele ja muidu aktiivsetele inimeste ideaalseks partneriks alates eeltööst kuni põhipingutuse ja taastuseni ning vajadusel ka vigastuste ravi ajal. Võime uhkusega öelda, et meie toodetes on kasutatud ainult parimaid aroome, mis on segatud naturaalse õli või kreemi baasil, et saavutada suurepärased tulemused. Tänu toodete koostisosade täielikule puhtusele on need 100% allergiavabad! QM Sports Care tootesari koosneb hõõrdumisvastastest kreemidest, soojendavatest palsamitest, treeningeelsetest ja –järgsetest õlidest ja kreemidest ning ka duši- ja vannitoodetest. QM tooted on saadaval üle maailma rohkem kui 20-s riigis ning peamiselt rattapoodides, kuid ka üldspordipoodides ning füsioteraapia- ja meditsiinikliinikutes. QM Sports Care on maanterattasõidu kolmekordse maailmameistri Peter Sagani ametlik sponsor, kes on meie tootesarja väga kiindunud ning ühtlasi spordimaailmas QM Sports Care toodete tõeline suursaadik!

Lisaks Peter Sagan'ile ja tema klubile BORA-hansgrohe on meil koostöö ka WorldTour tiimidega, nagu näiteks Quick Step Floors ja Katusha, ning teiste professionaalsete meeskondadega, nagu näiteks Cofidis, Aqua Blue Sport, Vlaanderen, Telenet-Fidea Young Lions, Marlux Bingoal, Equipe Armée de Terre, Hitec Ladies, Lares-Waowdeals, mitmekordse jalgratta trial'i maailmameistri Kenny Belaey’ga, Kona Ironmani võitja Frederik Van Lierde'ga.

Lisaks kasutavad QM tooteid Eestis endine profirattur Erki Pütsep, andekas enduro motokrossi sõitja Rannar Uusna, ratturid Joonas Maanurm, Caspar Austa, jne.

Meie koostöö nende sportlaste ja tiimidega annab meile võimaluse pakkuda QM kõrgekvaliteedilisi tooteid, et aidata neil edukad olla ja tänu nende tagasisidele saame oma tooteid pidevalt paremaks teha ning uusi tooteid luua.

Lisaks pakume 2018 aasta algusest GARMIN'i spordikellasid ja GPS'e. Püüdes sinna juurde jagada ka vajadusel omapoolseid soovitusi. Lisaks on meie peades veel palju huvitavaid plaane mille kallal töötame. Soov areneda ja õppida igalt päevalt motiveerib meid tegutsema. 

 

Aitäh usalduse eest!

OTSETEE

KUIDAS OSTA

JÄLGI MEID

UUDISKIRI

Helista: 372-5101-139

Soo 40 - 12

10414, Tallinn, Estonia

Parimate pakkumiste ja uusimate uudiste saamiseks telli uudiskiri.

Kõik õigused kaitstud. ©2017  Boatnet.

QM NORDIC

Tel. 00372 5101 139

Soo 40-12

10414 Tallinn

Eesti

OTSETEE

QM Sports Care

Supacaz

KUIDAS OSTA

JÄLGI MEID

© 2017 Boatnet